Динамо (Загреб) и люксембургският Фола Еш сензационно завършиха 1:1 в първи мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. По този начин интригата за реванша остана жива. Двата съперника вече са се срещали в турнира. През 2013 г. хърватският гранд продължи напред след общ резултат 6:0. Сега обаче предстои да трепери до втория сблъсък във Великото херцогство.

Мароканецът Самир Хаджи изведе гостите напред в 25-ата минута. Мъките на Динамо продължиха до 36-ата, когато Анжело Енрике изравни – 1:1. Чилийският нападател има преди това кратък престой и в Манчестър Юнайтед. Фола Еш остана с 10 души на терена в 64-ата минута, след като халфът от Кабо Верде Рони получи червен картон. Въпреки това опълчението на гостите издържа и те си тръгнаха от „Масимир” с героичното 1:1.  Издънката на Динамо може да се сравни с тази на Лудогорец срещу молдовците от Милсами (0:1).