Бившият играч на Вихрен (Сандански) и ЦСКА Шалодзе Удоджи игра 21 минути за Динамо (Минск) при победата с 1:0 над Гомел в мач от 13 кръг на първенството на Беларус. Както е известно, Динамо е съперник на носителя на Купата на България Черно море във втория квалификационен кръг на Лига Европа.

Сръбският халф Ненад Адамович вкара единствения гол в мача в 26-ата минута. Нигериецът Удоджи, който има и български паспорт с името Митко Георгиев, започна като резерва, но в 69-ата минута се появи в игра на мястото на Глеб Расаткин.

С този успех Динамо (Минск) се утвърди на второто място в класирането на беларуското първенство с 27 точки, шест повече от Белшина. Четвъртият Шахтьор (Солигорск) също има 21 точки, но и мач по-малко. Лидер с 35 точки е БАТЕ Борисов.