Локомотив (Пловдив) загуби от Пирин (Разлог) с 2:3 в третата си контролна среща от началото на подготовката. Двубоят първоначално трябваше да се играе на обновения стадион в Разлог, но заради наводнения терен мачът бе преместен с час закъснение в Добринище.

Мартин Камбуров вкара първия гол за "черно-белите", а второто попадение бе автогол на футболист на Пирин. Локо (Пд) поведе в резултата в 20-ата минута. Това стана след центриране от фаул на Дани Кики, при което капитанът Мартин Камбуров засече с глава в мрежата.

В 42-ата минута футболистите на Пирин изравниха при първото си по-сериозно положение в мача, след бърза контраатака. В 48-ата тимът от "Б" група поведе с 2:1 след колективна грешка в отбраната на „смърфовете“.

В 57-ата минута влезлият на смяна Йоан Ласиман проби отляво и след центрирането му футболист на Пирин засече с глава в собствената си мрежа и резултатът стана 2:2. Десет минути по-късно Оливие Бонев получи втори жълт картон, а реферът позволи да бъде извършена смяна и така Локомотив остана с 11 души на терена. В 72-ата минута символичните домакини от Пирин вкараха за крайното 3:2 отново след груба грешка в защита.