Мексико и Боливия направиха скучно 0:0 в първия и за двата отбора мач от Копа Америка. Срещата бе от група „А” и се игра на стадион „Саусалито“ във Виня дел Мар.

Двата тима си разделиха по едно полувреме, като първата част бе за боливийците, които създадоха няколко добри положения. Рикардо Педриел, Ясмани Кампос и Роналд Ралдес имаха възможност да реализират, но не успяха.

Фаворита в двубоя Мексико се разигра през второто полувреме и на свой ред бе близо до гол. Хесус Корона, Раул Хименес и Висенте Вуосо бяха обаче неточни пред гола за "ацтеките".

Като цяло двата отбора отправиха само по един точен удар в очертанията на вратата и равенството бе най-логично в края на двубоя. Двата тима заемат второ и трето място в групата с по 1 точка, а лидер е домакинът на турнира Чили, който има 3. Без спечелена точка е Еквадор.

Следете с БЛИЦ: Копа Америка 2015