ЦСКА (Москва) спечели третото място в Евролигата, след като се наложи с 86:80 над Фенербахче. Руският тим имаше аванс от 24 точки на след първите две части, но след това беше на път да изтърве мача, както го стори на полуфинала срещу Олимпиакос.

Фенербахче спечели третата и четвъртата част и дори беше изравнил резултата малко преди края, но тимът на Желко Обрадович не успя да стигне до победата.

Нандо де Коло вкара 17 точки за победата на ЦСКА (Москва). Деметрис Николс наниза 14, а Аарън Джексън добави 12. Андрю Гудлок направи силен мач за Фенербахче и завърши с 24 точки. Неманя Биелица, който беше обявен за най-полезен играч на турнира през сезона, се отличи с дабъл дабъл – 18 точки и 10 борби. Никос Зизис вкара 12 точки.