Масов бой прекрати срещата от 21-ия кръг на Северозападната „В“ група между "Ботев" (Луковит) и "Ботев" (Козлодуй). Двубоят беше спрян в 78-ата минута при резултат 1:1. Причината - влезли на терена фенове и масов бой.

Тимът от Козлодуй откри резултата в 65-ата минута чрез Ани Петков. Десетина минути по-късно домакините изравниха, разказва "Конкурент".

Непосредствено след това в наказателното поле на гостите вратарят Ивайло Върганов в стремежа си да улови топката фаулира съперник. Двама от футболистите на Луковит му се нахвърлят, а съдията Никола Атанасов вдига картона с червен цвят и на тримата замесени в разпрата. Провокирани от решението на рефера част от местните фенове нахлуват на терена и се стига до масово меле и удари по съдии, гости и членовете на козлодуйския щаб.

„Грозни сцени. След боя Ивайло Върганов е със сцепена устна, а Людмил Николов има аркада на веждата. Другите момчета се отърваха по-леко“, каза за „Конкурент“ треньорът на "Ботев" (Козлодуй) Анатоли Тонов.