ЦСКА продължава да няма отбелязан гол през 2015 година. „Червените” не успяха да победят Берое като гост при повторния дебют на Любослав Пенев начело на тима. Срещата в Стара Загора завърши при резултат 0:0, като гостите могат повече да съжаляват за изпуснатата победа.  Въпреки пристигането на Ел Голеадор ЦСКА продължава да бъде без реализиран гол вече 832 минути, както и без победа от началото на годината.

Любослав Пенев направи три корекции в титулярния състав, като от първата минута на терена се появиха Венцислав Василев, Иван Стоянов и Александър Тунчев. В играта на тима също се забеляза промяна, като „червените” действаха доста по-интересно в атака, липсваше апатията от последните двубои и личеше желанието на футболистите да запишат най-после гол и победа. Домакините от Берое бяха от Левон Апкарян заради наказанието на Петър Хубчев.

Двата тима не предложиха много високо темпо през първата част. Ситуациите пред двете врати бяха малко, като футболистите действаха главно в средата на терена и се стремяха да не грешат.

Домакините от Стара Загора бяха по-активни в началните минути, а Керкар отправи много опасен удар от фаул, който бе спасен от стража на ЦСКА Анатоли Господинов.

„Червените” отвърнаха с удар на Неманя Милисавлевич, който ако бе намерил очертанията на вратата щеше да бъде гол. Стражът на домакините Илко Пиргов не успя да реагира при техничния удар на „червения” футболист, но топката профуча покрай гредата.
До края на полувремето се запомни само една опасност пред вратата на ЦСКА, която стана след грешка в отбраната на „червените”. Наложи се Господинов да напуска наказателното си поле. Вратарят обаче изчисти в тялото на Георги Андонов и само бързата му повторна намеса предотврати попадение.

ЦСКА започна коренно различно второто полувреме. „Червените” се втурнаха в атака веднага и създадоха две много добри ситуации. При първата удар с глава на Фелипе мина покрай вратата, а малко по-късно Николич нахлу в наказателното поле и само отличната намеса на Зехиров предотврати попадение.

Постепенно играта се върна в руслото от първите 45 минути. „Червените” продължиха да бъдат по-активни, докато домакините се бранеха умело. Илко Пиргов пък се справяше с опасностите пред своята врата.

До края на мача играта се накъса, а положенията почти липсваха. В крайна сметка гол не падна и Берое и ЦСКА си поделиха по една точка.

Берое – ЦСКА 0:0

Срещата по минути - ТУК!

БЕРОЕ
: 23. Илко Пиргов, 18. Атанас Зехиров, 6. Иво Иванов (к), 15. Георги Динков, 28. Веселин Пенев, 27. Игор Джоман, 70. Георги Костадинов, 77. Савио Нсереко (smqna.jpg55-11. Крис Гади), 21. Елиаш (smqna.jpg87- 4. Аласан Н'Диайе), 26. Салим Керкарjalt.jpg, 10. Георги Андонов (smqna.jpg86- 9. Станислав Костов)
Резерви: 1. Михаил Михайлов, 2. Валдемар Боровски, 4. Аласан Н'Диайе, 7. Антон Огнянов, 8. Самир Аясс, 11. Крис Гади, 9. Станислав Костов
Треньор: Левон Апкарян

cska.JPGЦСКА: 1. Анатоли Господинов, 19. Апостол Попов, 3. Александър Тунчев (к), 21. Венцислав Василев, 77. Тончи Кукоч, 4. Стивън Съндей, 7. Тони Силва, 70. Жуан Фелипе, 73. Иван Стоянов (smqna.jpg86-34. Денис Причиненко), 11. Неманя Милисавлевичjalt.jpg (smqna.jpg62-5. Марио Бъркляча), 9. Стефан Николич
Резерви: 33. Якуб Дивиш, 5. Марио Бъркляча, 31. Кристиян Супусепа, 34. Денис Причиненко, 48. Марин Оршулич, 66. Пламен Крачунов, 93. Александър Аспарухов
Треньор: Любослав Пенев