Воденият от бившия треньор на „Левски” Илиан Илиев Интерклуб (Луанда) остана единственият непобеден отбор в първенството на Ангола. Тимът, в който помощници са Здравко Здравков и Петьо Костадинов, направи 1:1 като гост на Академика (Лобито), въпреки че от 60-ата минута остана в намален състав с 10 футболисти на терена.

Домакините поведоха в 75-ата минута с гол на Каши, но Интерклуб изравни в последните секунди на даденото от рефера триминутно продължение чрез Моко и продължава да няма поражение в шампионата - 4 победи и 6 равенства. Преди този кръг и Кабускорп нямаше загуба, но падна като домакин от Спортинг де Кабинда с 1:2.

След равенството си Интерклуб има 18 точки и отстъпи лидерската позиция на Рекреативо до Либоло, който след убедителния си успех над АСА с 4:0 се изкачи на върха с 19 точки.