Пирин (Гоце Делчев) победи с минималното 1:0 лидера в Югозападната "В" група Оборище (Панагюрище). Единственото попадение реализира Радослав Моллов в 18-ата минута. Гостите играха в намален състав още от 28-ата минута, когато Киров получи втори жълт и съответно червен картон. Домакините имаха много положения за гол, но вратарят на гостите Яначков спаси тима си от разгром. Юношата на ЦСКА Благой Пасков направи силен мач за гоцеделчевци. Още във 2-ата минута стреля опасно, но Яначков изби. В 18-ата минута той изведе Моллов отдясно и халфът от малък ъгъл прати топката във вратата.

След загубата Оборище остава лидер с 55 точки, но вече само на три зад втория Миньор Перник (52). Пирин Гоце Делчев има 51.