Георги Миланов започна като титуляр и бе заменен в първата минута на продължението при победата с 2:0 над Торпедо (Москва). Головете на стадион "Сатурн" в руската столица отбелязаха Карлос Страндберг в 49-ата минута и Бибрас Натхо в 69-ата. Израелският полузащитник асистира и за първото попадение.

Благодарение на успеха шампионът на Русия съхрани надежда за участие в Шампионската лига догодина след 25 кръга. Вторият Краснодар, който е само с точка повече - 48, обаче е с мач пасив. А четвъртият (43 т.), пък е с две срещи по-малко към този момент.

Торпедо от своя страна остава твърдо на дъното в подреждането с 20 точки. Московчани могат да се надяват на чудо в оставащите пет кръга, за да достигнат най-малко до бараж за оставане в елита.