Локомотив (Мездра) успя да победи с 1:0 Банско в мач от междинния кръг в "Б" група. Домакините, водени от Иван Редовски, постигнаха важен успех в битката за оцеляване и с прибавените ценни три точки събраха 29 в актива, които им отреждат десетото място. Също с толкова е и "Ботев" (Гълъбово), който направи 1:1 с "Ботев" (Враца). Врачани имат 25 точки, с точка по-малко от Верея. Банско пък остава с 38 на четвъртото място.

Единственото попадение на мача в Мездра падна в 55-ата минута. Капитанът Николай Цветков отне топката в центъра на терена, изведе Иван Мишев по фланга, който центрира остро към Георги Стоичков, той с пета продължи към Тодор Чаворски и нападателят реализира с диагонален удар за 1:0.

Съставът на Локомотив (Мездра): Иван Иванов, Христо Попадийн, Петър Василев, Стоян Димов, Николай Христозов, Георги Сточков, Емил Колев, Николай Цветков, Михаел Кисьов (46-Иван Мишев), Тодор Чаворски (70-Николай Ганчев), Петър Димитров (85-Георги Павлов)