Локомотив (София) и Лудогорец завършиха наравно 0:0 в двубой от 25 кръг на "А" група. Срещата се игра в столичния квартал "Надежда" с главен съдия Николай Йорданов. След ремито Лудогорец остава лидер с 52 точки, ЦСКА е втори с 46, трети и четвърти са Литекс и Локомотив (София) с по 44. Двубоят бе доста посредствен с изключително малко възможности за гол и малко груби нарушения. Съдийската бригада начело с Николай Йорданов обаче допусна няколко грешки, като имаше и две спорни ситуации.

През първото полувреме и двата тима не създадоха почти нищо опасно пред вратите на Божидар Митрев и Владислав Стоянов. Още в 3-ата минута имаше спорно положение и домакините поискаха дузпа. След центриране отдясно топката рикошира в крака на Ливраменто, след което се удари в ръката на Козмин Моци. Съдията Николай Йорданов явно счете, че ударът е бил от твърде близка дистанция и не посочи бялата точка. Локомотив игра по-активно в първите петнайсетина-двайсет минути, но стигна до няколко атаки отляво чрез Владислав Романов. Именно крилото бе най-активен за "железничарите" през първото полувреме. Кишада опита диагонален удар в 24-ата минута, но в аут. Романов отново бе в центъра на по-опасните атаки, като в 33-ата минута нахлу в наказателното поле, но защитник изчисти в корнер. В 45-ата минута отново той проби отляво, опита да намери Йордан Тодоров около точката за изпълнение на дузпа, който обаче се засуети и не успя да стреля към вратата.

В началото на второто полувреме двата тима си размениха по една опасна ситуация. В 46-ата минута Ливраменто засече от движение хубаво центриране на Романов, но топката тупна и излезе над вратата. В 55-ата минута Кишада изведе Браян Ангуло в наказателното поле, той шутира, но Митрев улови. В 69-ата минута Анисе стреля слабо от наказателното поле и Митрев улови. В 75-ата минута дойде втората спорна ситуация в мача, в която бе отменен гол на Лудогорец. След центриране в наказателното поле Моци прати топката с глава във вратата, но съдията Николай Йорданов видя нарушение в нападение в борбата за високата топка. В 80-ата минута влезлият като резерва за Локо (София) Даниел Генов уцели страничната греда с удар от границата на наказателното поле. До края на двубоя гостите опитаха да стигнат до нещо по-опасно пред Митрев, но не успяха и срещата приключи без голове.