Дублиращият състав на ЦСКА загуби със съкрушителното 0:5 от Берое в мач от Младежката група до 21 години. Още през първото полувреме възпитаниците на Иван Атанасов губеха с 0:4, като си вкараха два автогола.

В 19-ата минута Берое поведе с 1:0. При центриране от ъглов удар на Димитър Трайков - Кирил Личев, засече, но изстрелът бе блокиран. Топката попадна в краката на Ивайло Ангелов, който стреля между всички играчи и реализира за 1:0. Само в рамките на три минути „беройци“ успяха да стигнат до внушителното 4:0 след два автогола от страна на "армейците“ и попадение на Емин Ахмед. В 39-ата минута Георги Динков центрира отляво в наказателното поле, където при разбъркването Борис Ангелов вкара топката в собствената си врата за 2:0. Две минути по-късно при идентична ситуация, развила се този път по десния фланг, Пламен Тенев центрира в наказателното поле, където Антонио Тилев си вкара автогол, за да покачи резултата на 3:0. Секунди след това, веднага след изпълнението на началния удар, Емин Ахмед открадна топка в половината на ЦСКА, залъга двама бранители в червено и останал очи в очи с Анатоли Господинов, го преодоля без проблеми, прехвърляйки го за 4:0.

През второто полувреме домакините пропуснаха още няколко възможности за попадение. В 51-ата минута Никола Тодоров стреля зад границата на наказателното поле, но в аут. Седем минути по-късно Емин Ахмед пропусна страхотна възможност да покачи на 5:0. В 85-ата минута роденият през 1999 година Михаил Димитров намери по отличен начин Георги Динков в наказателното поле, който с премерен удар отблизо оформи крайното 5:0.

Резултатите в другите два мача от първата шестица в Младежката група са: "Ботев" Пловдив - Лудогорец 1:0, Литекс - "Левски" 1:1.

Класиране: 1.Литекс 51 точки, 2.Лудогорец 45, 3.Ботев Пловдив 37, 4.Левски 36, 5.Берое 34, 6.ЦСКА 32.

Берое U21 - ЦСКА U21 5:0
1:0 Ивайло Ангелов (19), 2:0 Борис Ангелов (39-автогол), 3:0 Антонио Тилев (41-автогол), 4:0 Емин Ахмед (42), 5:0 Георги Динков (85)

Берое (U21): 1.Михаил Михайлов, 19.Пламен Тенев (69 - 80.Денислав Димитров), 91.Жюлиен Бенков, 2.Ивайло Иванов, 15.Георги Динков, 4.Пейчо Енчев, 7.Кирил Личев, 88.Димитър Трайков, 17.Ивайло Ангелов (60 - 10.Венцислав Иванов), 9.Александър Манолов (73 - 77.Михаил Димитров), 92.Емин Ахмед
Треньор: Иван Гаджев

ЦСКА (U21):
21.Анатоли Господинов, 4.Иван Иванов, 7.Антонио Тилев (46 - 27.Росен Бойчев), 3.Юлиян Чапаев, 5.Борис Ангелов (46 - 26.Калоян Стефанов), 6.Иво Исаев, 80.Марин Петров (46 - 25.Кристиян Кръстонов), 10.Сава Савов, 22.Никола Тодоров, 9.Андриян Димитров, 97.Иван Ангушев
Треньор: Иван Атанасов

Главен съдия: Валентин Станчев (Сливен)
Асистенти: Стефан Димитров, Мурад Вели (Бургас)