Албания обърна като домакин Армения с 2:1 в среща от група I на квалификациите за Евро 2016 във Франция. Гостите доиграха мача в намален състав от 70-ата минута, когато Хамбарцумян бе изгонен след втори жълт и съответно червен картон.

До 77-ата минута резултатът бе в полза на гостите, които поведоха с гол на нападателя на Спартак (Москва) Юра Мовсисян (4) след пас на халфа на Борусия (Дортмунд) Хенрих Мхитарян.

Бранителят на Кьолн Мергим Маврай (77) изравни, а малко след това нападателят на швейцарския шампион Базел Шкелцен Гаши (81) донесе победата на домакините, възползвали се максимално от числения си превес.

Така Албания събра 7 точки от 4 мача и заема второто място в групата. Армения е на дъното с 1 точки също от 4 срещи.