"Ботев" (Гълъбово) и Банско завършиха 0:0 в среща от 20-ия кръг на "Б" група. Двубоят се игра в Гълъбово на тежък терен заради дъждовното време. В 14-ата минута домакините чрез Иван Тошев отправиха удар към вратата на Банско, но вратарят Колев улови топката. Минута по-късно крилото на "Ботев" Емил Иванов можеше да открие след центриране на Тошев, но не успя да нанесе решаващ удар. В 24-ата Виктор Шишков от гостите беше изведен от Бенгюзов в наказателното поле, но стреля над вратата.

До края на първата част Иван Тилев и Емил Иванов от домакините отправиха опасни удари. След почивката заваля дъжд и теренът стана още по-тежък за игра. В 55-ата минута "Ботев" организира опасна атака и Иван Тилев изведе Тошев в наказателното поле на гостите, но той стреля слабо и не затрудни стража на гостите. Десет минути по-късно банскалии организираха атака, при която след центриране отдясно Павлов отправи опасен удар, но вратарят Радев се намеси авторитетно и успя да избие топката в корнер.
Осем минути преди края "Ботев" пропусна най-чистото си положение, което можеше да им донесе трите точки. Емил Иванов се освободи технично от защитник на Банско, напредна в наказателното поле, отправи удар, но вратарят Колев успя да избие топката, която се чукна в страничната греда.

1:1
0:1 Веселин Васев (40), 1:1 Любомир Любенов (41)

От 28 кръг
Созопол - Пирин (Благоевград)
3:3
0:1 Мартин Тошев (7), 1:1 Теодор Стефанов (14), 2:1 Диян Хаджиев (42), 3:1 Ангел Делчев (65), 3:2 Димитър Благов (70), 3:3 Александър Башлиев (90)

27.03.2015 година (петък) 15:30 часа