Черноморец (Бургас) излезе на 13-о място в класирането, след като в изтеглен мач от 28 кръг на „Б“ група се наложи с 1:0 над „Ботев“ (Враца).

Деян Христов вкара единственото попадение в мача в 28-ата минута. Той беше точен при добавката, след като вратарят на гостите Христо Митов отби удар към вратата си. Петър Петров и Цветелин Тонев пропуснаха да се разпишат за „акулите“ преди почивката.

Гостите натиснаха през второто полувреме, но тимът на Неделчо Матушев се беше прибрал и умело пазеше резултата. Въпреки това „Ботев“ (Враца) стигна до положения за гол. Румен Рангелов със задна ножица прехвърли вратата, а девет минути преди края Григор Георгиев на голлинията не успя да засече остро центриране по земята.