Волейболният ЦСКА загуби в трети решителен четвъртфинален плейоф с тежко 0:3 (15:25, 22:25, 21:25) от Нефтохимик 2010 (Бургас) в собствената си зала "Васил Симов". След края на мача младите играчи на "червените" не сдържаха сълзите си, а феновете ги аплодираха въпреки поражението, предава BGVolleyball. Както е известно, ЦСКА отпадна и от турнира за Купата на България. Със 17 точки най-резултатен бе Петър Христов, а 12 добави направилият супер мач Теодор Богданов. За ЦСКА с 9 се отличи Красимир Георгиев. Утеха за момчетата на Александър Попов е, че ще завършат на четвърто място, въпреки ранното си отпадане в плейофите. Следващият съперник на Нефтохимик 2010 е лидерът след редовния сезон Добруджа 07, като първите два мача от серията (три от пет) са в Добрич.