Претендентът за класиране в „А“ група Локомотив (Горна Оряховица) направи поредна грешна крачка. В мач от 18 кръг на „Б“ група тимът на Сашо Ангелов направи 1:1 като гост на Созопол.

През първото полувреме „железничарите“ имаха превес в играта и резонно откриха резултата в 30-ата минута. Явор Генчев открадна топката и центрира майсторски към Янаки Смирнов, който се разписа с удар от воле. До края на полувремето гостите имаха още редица възможности за попадение, но до гол не се стигна.

След почивката Созопол се възползва от колебливото представяне на Локомотив и стигна до изравнителен гол в 57-ата минута. Илиян Шерденов се разписа с удар от границата на наказателното поле. Въпреки натиска си в края на мача гостите не успяха да стигнат до победно попадение.