Спортен клуб „Левски Илиана“ стана отборен победител в завършилия преди малко I Международен турнир за купата на Санаторно-оздравителен комплекс „Камчия“. По време на състезанието, което се проведе в модерната спортна зала на комплекса, бяха раздадени 52 комплекта медали – в многобоя и на отделните уреди. В красивата надпревара участваха 155 състезателки от 14 клуба.

Днес на килима съчетания представиха състезателките от 10 до 16 години в категории А и Б. Те играха с въже, топка, бухалки, обръч и лента, както и без уред. Най-малките направиха своите изигравания вчера. Всички момичетата показаха невероятен талант. Три от състезателките в турнира си тръгнаха с по три златни медала от различните уреди и многобоя. Санаторно-оздравителен комплекс „Камчия“ награди всички участнички със сладки отличия за I място под формата на меденка, както и с много турнирни сувенири.