Славия завърши с победа лагера в Анталия. „Белите“ надвиха петия в шампионата на Украйна Зоря Луганск с 2:1. В 25-ата минута Максим Малишев откри резултата за Зоря. Той вкара с удар отблизо след неразбирателство между Георги Петков и Касай. Именно бранителят от Централноафриканската република изравни за Славия в 34-ата минута, след като засече центриране на Петър Атанасов. През второто полувреме на два пъти Марио Кирев спаси Славия, след като демонстрира великолепен рефлекс след удари в 72-а и 79-а минути, пише Гонг. В 82-ата минута Ивайло Димитров донесе победата на Славия. След ъглов удар и отбита от бранителите топка Станислав Генчев пусна хитър пас и от десетина метра със силен удар с левия крак Димитров донесе победата на „белите“. Двубоя в Сиде изгледа президентът на Славия Венцеслав Стефанов, отговорникът за националните отбори Емил Костадинов и помощник треньорът на младежкия национален отбор Петър Михтарски.

Следете с БЛИЦ: "А" група - трансфери и зимна подготовка