ЦСКА загуби с 0:1 от Стяуа в контрола, която се игра в Турция. Единственото попадение вкара в края на първото полувреме Адриан Попа. Следващата проверка на ЦСКА е на 6 февруари (петък) срещу Слован Либерец. Българският тим не игра лошо срещу Стяуа, създаде няколко голови положения, но с два пропуска през първото полувреме се отчете Тони Силва и също с два, но през втората част - Стефан Николич.

Стойчо Младенов започна с Ясин Ел Харуби на вратата, пред него в защита - Венцислав Василев (капитан), Марин Оршулич, Пламен Крачунов и Тончи Кукоч. В средата на терена играха Стивън Сънди и Маркиньос, а малко пред тях Жуан Фелипе. Тримата офанзивни играчи бяха Тони Силва (дясно), Неманя Милисавлевич (ляво) и Стефан Николич на върха на атаката.

Още в 4-ата минута Тони Силва се отличи с хубав удар под гредата, но вратарят на Стяуа Кожокару изби. В първите 20-25 минути ЦСКА имаше повече владение на топката и опитваше преса още в полето на противника. Най-активни бяха двете крила - Тони Силва и Неманя Милисавлевич. В 21-ата минута и Маркиньос стреля опасно. В 37-ата минута Тони Силва бе изведен от Венцислав Василев вдясно в наказателното поле, но се забави и топката му бе отнета от защитник. В 45-ата минута Тони Силва направи най-сериозния пропуск през първото полувреме. Отново отдясно в наказателното поле португалецът стигна до вратаря и вместо да стреля по диагонал, реши да финтира. Топката обаче му избяга и Силва би от малък ъгъл във външната част на вратата. Секунди след това след прекрасна контраатака Адриан Попа откри резултата в полза на Стяуа. Тончи Кукоч не бе в лявата си зона на защитата, откъдето премина атаката, Попа остана сам срещу вратаря на ЦСКА и с диагонален удар реализира.

В началото на второто полувреме дойде ред на Стефан Николич да направи два пропуска. Още в 47-ата минута нападателят на ЦСКА остана сам срещу вратаря на Стяуа, имаше прекалено много време, за да стреля, но реши да използва техничен удар и го направи в тялото му. В 63-ата минута отново Николич остана сам срещу стража на румънския тим, този път вдясно в наказателното поле, но би в тялото му. В 67-ата минута Стойчо Младенов направи доста смени, като на терена се появи почти нова единадесеторка. Темпото на игра спадна значително, като и двата отбора така и не създадоха голови положения. Едва в 82-ата и 85-ата минути ЦСКА стигна до два фаула пред наказателното поле. При първия опит Денис Причиненко би в стената, а при втория Галчев стреля покрай гредата.

Двубоят по минути с БЛИЦ

4 - ВЪЗМОЖНОСТ за Тони Силва да застраши вратаря на Стяуа, Кожокару обаче се намесва подобаващо
8 - УДАР на Чипчиу от границата на наказателното поле, след рикошет топката минава на сантиметри покрай вратата
21 - ОПАСЕН удар на Маркиньос от наказателното поле, след хубава атака и центриране на Милисавлевич отляво
26 - корнер за ЦСКА, центриране в наказателното поле на Стяуа, но защитата се справя
30 - центриране на Русеску от фаул отляво в наказателното поле, защитник на ЦСКА чисти в корнер
30 - центриране от корнера, но защитата на "армейците" се справя
34 - две центрирания на Жуан Фелипе - първо от фаул, а след това и от корнер, нищо опасно за Стяуа
37 - прекрасен пас на Венцислав Василев по дясното крило, Тони Силва влезе в наказателното поле, но защитник му отне топката
40 - засада на Стефан Николич след извеждащо подаване в наказателното поле
45 - ПРОПУСК на Тони Силва. Португалецът бе изведен сам отдясно в наказателното поле, вместо да стреля, той излъга вратаря, скъси си ъгъла и от аутлинията би, но от външната страна на вратата
45+2 - topka.jpg ГООЛ за Стяуа, голмайстор Адриан Попа. Контраатака от центъра на терена намери Попа сам по десния фланг на атаката на Стяуа, Тончи Кукоч го нямаше в зоната си, Попа напредна в наказателното поле и с диагонален удар реализира
45+3 - край на мача
----------------------------------------------------------
47 - ПРОПУСК на Стефан Николич, който остана сам срещу вратаря на Стяуа, но с крак стражът изби
47 - корнер за ЦСКА, центриране, но след удар топката излиза в аут
60 - вратарят на ЦСКА отразява с една ръка изстрел на Адриан Попа от малък ъгъл отляво в наказателното поле
63 - ПРОПУСК на Николич, който остана вдясно в наказателното поле на Стяуа, стреля силно, но в тялото на вратаря
70 - jalt.jpg жълт картон за Аурелиан Йоахим за симулация след падане в наказателното поле
75 - удар с глава на Паул Пап, оставен непокрит в наказателното поле, но над вратата