Агенция БЛИЦ продължава да улеснява своите читатели, предоставяйки им възможност да наблюдават всичко от света на спорта. Само с нашия екип може да гледате директно всякакви спортове от различни точки на планетата.

Днес ще ви предложим картина от интригуващи футболни мачове, сред които реваншът между Атлетико (Мадрид) и Барселона за Купата на Краля. Първият 1/4-финал завърши с победа за каталунците - 1:0, а от 22:00 часа тази вечер е битката на "Висенте Калдерон". За Купата на Италия пък шампионът Ювентус гостува на Парма в спор за класиране на 1/2-финал.

Малко след 10:30 часа стартира битката на Новак Джокович с Милош Раонич - последният мач за днес на Аустрелиън Оупън. Сърбинът и канадецът спорят за място на 1/2-финал, където ще имат за съперник Станислас Вавринка - миналогодишният победител в Мелбърн.

11:45 часа - Биатлон: Универсиада в Щръбске плесо/Осърбле - ТУК

12:30 часа - Ски-бягане: Универсиада в Щръбске плесо/Осърбле - 10 км класически стил, мъже - ТУК

13:30 часа - Биатлон: Универсиада в Щръбске плесо/Осърбле - ТУК

22:00 часа - Фигурно пързаляне: Европейско първенство в Стокхолм - ТУК

23:15 часа - Фигурно пързаляне: Европейско първенство в Стокхолм - танцови двойки (кратък танц) - ТУК

19:30 часа - Купа на Холандия: Рода - Екселсиор - ТУК

20:00 часа - Купа на Африканските нации в Екваториална Гвинея: Камерун - Кот д`Ивоар - ТУК

20:00 часа - Купа на Африканските нации в Екваториална Гвинея: Гвинея - Мали - ТУК

20:30 часа - Купа на Турция: Ескишехирспор - Галатасарай - ТУК

21:45 часа - Англия, Купа на Лигата, 1/2-финал-реванш: Шефилд Юнайтед - Тотнъм - ТУК

21:45 часа - Купа на Италия: Парма - Ювентус - ТУК

21:45 часа - Купа на Холандия: Грьонинген - Витес - ТУК

21:45 часа - Купа на Португалия: Боависта - Витория Гимараиш - ТУК

21:45 часа - Купа на Португалия: Спортинг (Лисабон) - Витория Сетубал - ТУК

22:00 часа - Купа на Краля в Испания: Атлетико (Мадрид) - Барселона - ТУК

22:45 часа - Купа на Португалия: Порто - Академика Коимбра - ТУК