„Левски“ претърпя 17-а поредна загуба в Адриатическата лига. За втори път през сезона тимът на Тити Папазов отстъпи на словенския Кърка. Словенският тим спечели домакинския си мач със 72:61. Това е трета поредна победа за тима от Ново место.

Българският шампион, който заради финансовата криза и контузии се оказа с много отслабен отбор, вкара само 9 точки през първата част (9:18), но след това спечели втората с пет точки разлика (23:18). Решителна за успеха на Кърка се оказа третата четвърт, която домакините спечелиха с 20:13. Последната част беше равна 16:16.

Димитър Ангелов се отличи с 19 точки и 4 борби за „Левски“. Капитанът Павел Иванов добави 17 точки и 5 борби. Алекс Симеонов направи пореден силен мач и завърши с 10 точки и спечели 6 отскочили топки в защита.

Малкълм Рей Армстед се отличи с 24 точки за Кърка. Алексис Вангмене добави 14 точки и 6 борби за словенския тим. Небойша Йоксимович блесна с 10 спечелени борби в защита.