"Левски" спечели със 8:0 първата си контрола по време на зимната подготовка. Това бе дебют на треньора Стойчо Стоев. "Сините" сразиха третодивизионния Вихрен в Сандански. Новият наставник на столичани използва доста футболисти, но четирима не успяха да вземат участие - Гаджев, Георги Сърмов, Веселин Минев и Наджиб Амари. Те се оплакват от различни травми. Участие в двубоя взеха три от новите попълнения - вратарят Боян Йоргачевич, десният защитник Сашо Александров и централният бранител Емил Нину.

Хеттрик за успеха реализира Валери Домовчийски, а по един гол добавиха Луис Педро, Илия Димитров, Роман Прохазка, Радослав Цонев и Мигел Бедоя.

Стойчо Стоев започна с титуляр на вратата новото попълнение Боян Йоргачевич, а пред него вдясно в отбрана Сашо Александров, в центъра Емил Нину и Аймен Белаид, а отляво Мики Орачев. Роман Прохазка бе използван като опорен халф, с каквито функции пристигна преди време на "Герена". Тримата офанзивни полузащитници бяха Антонио Аниете, Мигел Бедоя и Луис Педро. Валери Домовчийски и Божидар Краев си партнираха в атака.

Още в 7-ата минута Валери Домовчийски откри резултата. Бедоя центрира от ъглов удар, вратарят не се намеси добре, Краев засече топката, но пропусна отблизо, след което Домовчийски нанесе удар, който срещна дясната греда и влезе във вратата. Три минути след това Домовчийски покачи на 2:0 след центриране на Мики Орачев отляво. Последваха още добри атаки за "Левски" преди Луис Педро да вкара за 3:0 в 29-ата минута. Божидар Краев центрира отляво за бразилеца.

В 52-ата минута младокът Илия Димитров покачи на 4:0 след чудесно подаване на Роман Прохазка. Самият Прохазка бе точен за 5:0 в 55-ата минута. В 60-ата минута братска комбинация донесе шести гол за "сините". Борислав Цонев подаде хитро на брат си Радослав, който отбеляза в долния ляв ъгъл за 6:0. Последваха доста смени, като някои от играчите, които започнаха като титуляри се завърнаха на терена. В 75-ата минута Валери Домовчийски покачи на 7:0 след подаване на Радослав Цонев. Мигел Бедоя оформи крайното 8:0 с гол в последната 80-а минута (играха се две полувремена от по 40 минути).

Двубоят по минутги с БЛИЦ
8 - topka.jpg ГОЛ! Валери Домовчийски открива резултата. Корнер за "Левски", вратарят не се намеси добре, но Краев пропусна. Топката все пак стигна до Домовчийски, който нанесе удар, топката срещна дясната греда и влезе във вратата
10 - topka.jpg ГОЛ! Домовчийски бележи втори гол за "Левски". Мики Орачев центрира отляво, а нападателят засече с глава
29 - topka.jpg ГОЛ!! Луис Педро е точен, след като засече центриране на Божидар Краев отляво
40 - край на първото полувреме. Двата отбора явно са се разбрали за по-къси полувремена
--------------------------------------------------------------------
41 - начало на второто полувреме
52 - topka.jpg ГОЛ за "Левски", голмайстор Илия Димитров. Асистенция на Роман Прохазка отдясно
55 - topka.jpg ГОЛ за "Левски", голмайстор Роман Прохазка. Краев стреля към вратата, стражът изби. Радослав Цонев върна с глава към вратарското поле, откъдето Прохазка реализира
60 - topka.jpg ГОЛ за "Левски", голмайстор Радослав Цонев. Асистенцията е на брат му Борислав
62 - няколко смени в "Левски", част от футболистите, които започнаха като титуляри, се връщат на терена
75 - topka.jpg ГОЛ за "Левски", голмайстор Валери Домовчийски. Нападателят получи топката от Радослав Цонев
80 - topka.jpg ГОЛ за "Левски", голмайстор Мигел Бедоя. Радослав Цонев се отличи с нова асистенция
80 - край на мача

ВИХРЕН - "ЛЕВСКИ" 0:8
0:1 Валери Домовчийски (8), 0:2 Валери Домовчийски (10), 0:3 Луис Педро (29), 0:4 Илия Димитров (52), 0:5 Роман Прохазка (55), 0:6 Радослав Цонев (60), 0:7 Валери Домовчийски (75), 0:8 Мигел Бедоя (80)