Добруджа спечели последния си есенен мач в „Б“ група. В среща от 15 кръг тимът от Добрич се наложи с 2:0 над Созопол.

Домакините бяха по-добрият отбор на терена и заслужено спечелиха. И двете попадения бяха дело на централния нападател Атанас Илиев, който се разписа в 63-ата и 85-ата минути. Гостите завършиха мача с човек по-малко. Диян Христов беше изгонен от игра в 78-ата минута.

Септември (Симитли) спечели с 1:0 домакинския си мач срещу Черноморец (Бургас). Единственото попадение в мача беше реализирано от Гущеров в 27-ата минута, когато беше точен от дузпа.

Пирин (Разлог) обърна Локомотив (Мездра) за успеха с 2:1 в Банско. Борислав Балджийски даде аванс на гостите 60-ата минута, но символичните домакини обърнаха с попадения в 70-ата и в третата минута на добавеното време.