Торино и Брюж завършиха 0:0 в скучен мач от група „В” на Лига Европа. Срещата премина при поделено надмощие, а головите положения се брояха на пръсти. По-доволни от ремито са гостите от Белгия, които запазиха преднината си от 1 точка на върха в класирането преди последните битки в групата. Тогава Брюж приема ХИК, а на „биковете” им предстои тежка визита на Копенхаген.

Финландският тим изненадващо победи доста по-популярния и с по-голям опит от евротурнирите ФК Копенхаген с 2:1. Успехът на домакините обаче дойде в истинска драма с голове в края на срещата. Ганаецът Гидео Ба откри в 29-ата минута за ХИК, но Пер Нилсон изравни в 89-ата. При последната си атака „синьо-белите” се добраха и до победния гол. Негов автор стана звездата Макумба Канджи. Гамбийският таран се разписа в 3-ата минута на добавеното време.