Бившият футболист на „Левски” Жоазиньо игра цял мач за Краснодар при домакинското равенство 1:1 с Лил в среща от пети кръг в група „H” на Лига Европа. Така руският тим окончателно загуби шансове за едно от първите две места в групата и няма да участва в турнира напролет.

Домакините от Краснодар поведоха с гол на бразилеца Ари (35) след асистенция на Мамаев и запазиха аванса си до края на първата част.

След почивката гостите бяха малко по-активни и напълно заслужено стигнаха до изравняване на резултата. Точен за „кучетата” бе Нолан Ру (79) след извеждащо подаване на Балмонт.

Краснодар остава последен във временното класиране с 3 точки кръг преди края. Лил е трети с 4 точки и също е на път да отпадне от надпреварата.