Неприятни емоции предизвика равенството 2:2 на Лудогорец срещу английския гранд Ливърпул у собственика на разградчани Кирил Домусчиев.

Босът на "зелените" явно очакваше победа, след като тимът му успя да я постигна срещу Базел в последните минути на срещата преди малко повече от месец пак на "Васил Левски".

Домусчиев не показа задоволство от това, че тимът му избегна загубата в последните минути на мача с късния гол на Георги Терзиев.

"Тук не е мястото да коментирам! Бесен съм! Какво да коментирам? Не съм доволен! Не ми се говори", бяха единствените думи на шефа на разградчани, който ядосан премина през журналистите, след което се качи в джипа си и потегли с мръсна газ.

Очаква се футболистите му да бъдат глобени за пропуснатата победа, която можеше да запази шансовете на тима за продължаване в Шампионската лига.

Всичко за Шампионската лига - състави, групи, резултати и класирания, новини и статистика можете да намерите ТУК!

Изминалите и предстоящите мачове в Шампионската лига, както и историята на досегашните надпревари можете да намерите ТУК!