Лудогорец направи равенство 2:2 в мач от група "В" на Шампионската лига. Разградчани поведоха в 3-ата минута след гол на Даниел Абало. Гостите обърнаха до 2:1 след попадения на Рики Ламбърт и Джордан Хендерсън. Крайното 2:2 фиксира Георги Терзиев в 88-ата минута.

Босът на Лудогорец Кирил Домусчиев доволно потрива ръце, след като УЕФА ще преведе поредна премия в касата на клуба. Става въпрос за 500 хиляди евро, които се полагат за спечеленото равенство. Според регламента за всяка победа в групите на Шампионската лига УЕФА дава по 1 милион евро, а за равенство премията е 500 хиляди евро. Така освен полагащите се малко над 8 милиона евро за всеки участник в групите, Лудогорец заработи до момента още 1,5 милиона евро - един милион от победата над Базел и днес 500 хиляди евро за равенството с Ливърпул (2:2).

Всичко за Шампионската лига - състави, групи, резултати и класирания, новини и статистика можете да намерите ТУК!

Изминалите и предстоящите мачове в Шампионската лига, както и историята на досегашните надпревари можете да намерите ТУК!