Димитър Рангелов вкара втория си гол в турската Суперлига. 31-годишният български нападател се разписа при успеха на Коняспор с 2:0 над Газиантепспор. Срещата беше от 10-ия кръг на турското първенство.

Рангелов започна титуляр за домакините и откри резултата в 47-ата минута, когато се разписа с глава след центриране от корнер. В 69-ата българинът беше заменен. Второто попадение за Коняспор отбеляза Хасан Кабзе  в 77-ата минута. След успеха Рангелов и компания заемат 12-ото място с 12 точки в актива.

БЛИЦ припомня, че първото си попадение в Суперлигата българинът отбеляза във вратата на гранда Фенербахче. На 4 октомври Рангелов вкара от дузпа при гостуването на "Шукрю Сарачоглу", загубено от Коняспор с 1:2.