Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов продължава да е без успешен мач срещу Лудогорец, откакто тимът от Разград влезе в "А" група. Уточняваме, че става въпрос за баланса на Младенов срещу Лудогорец в първенството. Двата отбора имат два мача за Купата, след които ЦСКА с треньор Стойчо Младенов продължава напред след победа с 2:1 в Разград и загуба 0:1 в София.

В шампионата обаче статистиката е тревожна за Екзекутора на Ливърпул. От седем мача треньорът има седем загуби от Лудогорец. Нещо повече - ЦСКА дори не е успявал да отбележи гол на разградчани във въпросните седем двубоя. Всъщност, единствените попадения на "червените" срещу шампионите са в първия мач през есента на 2011 година (2:2).

Първият двубой на Младенов начело на ЦСКА срещу Лудогорец изглежда и с най-голяма тежест. Той е в последния кръг на сезон 2011/12 в Разград. Преди мача ЦСКА е лидер с 69 точки, домакините са с 67. Дори и равенство устройваше "червените", които обаче загубиха с 0:1 и Лудогорец стана шампион. По време на мача още в началото на второто полувреме съдията Георги Кабаков изгони Стойчо Младенов на трибуните. Двубоят ще бъде запомнен и с вандалското поведение на стюарди и частни охранители, част от които ММА-бойци, които биха фенове на ЦСКА.