Оборище (Панагюрище) загуби две точки в борбата в Югозападната "В" група. Тимът направи 2:2 у дома срещу Сливнишки герой. Срещата започна лошо за възпитаниците на Костадин Ангелов, които още в 9-ата минута останаха с човек по-малко. Мартин Дечев получи директен червен картон, след като фаулира откъсналия се в атаката Мариан Хаджиев. Гостите получиха и дузпа в ситуацията, която Ивайло Цветков реализира за 1:0. В 33-ата минута Стоян Георгиен възстанови равенството след асистенция на Окечукво. В 78-ата минута Оборище използва контраатака, Нетов изведе Окечукво сам срещу Яначков, който се разписа за 2:1. В добавеното време гостите изравниха чрез Бангеев. След кръга три отбора се наредиха на върха в класирането с равни точки - Оборище, Пирин Гоце Делчев и Миньор Перник, с по 30./БЛИЦ