Украйна записа третата си победа в квалификациите за Евро 2016, след като се наложи с 3:0 над Люксембург като гост. С хеттрик се отличи Андрий Ярмоленко.

Нападателят на ЦСКА Орелиен Жоаким,  който доскоро лекуваше контузия, се появи в игра за домакините в 63-ата минута, когато замени Стефано Бенси. Тогава обаче мачът вече беше решен.

Гостите откриха резултата в 33-ата минута, когато люксембургските национали не изчистиха добре след центриране от корнер и топката попадна в Ярмоленко, който се разписа с левия крак.

Второто си попадение в мача Андрий Ярмоленко вкара в 53-ата минута, когато стреля точно край вратаря Жонатан Жобер. Нападателят на Украйна оформи хеттрика си три минути по-късно с удар извън наказателното поле.