Евроколеж излезе втори в класирането на Югоизточна „В“ група, на три точки от лидера Марица, след успех над Розова долина с 2:0 в мач от 13 кръг.

В 38 минута капитанът на пловдивския тим Георги Куртев откри резултата, след като овладя лошо избита от защитата на „розите“ топка и от дъгата на наказателното поле стреля точно в долния десен ъгъл.

Четвърт час преди края на мача Мирослав Караилиев удвои аванса на домакините, след като беше изведен зад защитата на Розова долина от Малев.

Евроколеж можеше дори да направи успеха си по-изразителен, но вратарят на тима от Казанлък Александър Потруков спаси ударите на Илхан Ибрамчик, Георги Куртев, Мирослав Караилиев, Николай Николов и Георги Куртев. Гол на Караилиев в 50-ата минута беше отменен заради засада.