Вихрен (Сандански) се оказа неудобен съперник за Оборище. "Гладиаторите" нанесоха неочаквано поражение с 1:0 на лидера на панагюрска земя в мач от 12-ия кръг на Югозападната "В" група. В 12-та минута Георги Нетов тресна греда. Действията се водеха основно в половината на Вихрен. В 79-та минута капитанът на гостите Вангел Стоянов вкара от дузпа победното попадение за санданчани. Загубата бе приета с огромно недоволство от феновете на Оборище.

Оборище: 88.Ангел Юсев, 15.Окечуко Обаси, 3.Кристиян Узунов (капитан), 10.Георги Иванов, 19.Иво Райков, 2.Мартин Дечев (79 - 59.Серафим Михайлов), 14.Деян Борисов (64 - 7.Денис Стоилов), 23.Ели Маркес, 20.Николай Манчев, 11.Георги Нетов (46 - 8.Георги Какалов), 18. Стоян Георгиев;
Резерви: 44.Петър Дебърлиев, 24.Максим Стойков, 9.Стефан Чилингиров
Треньор: Костадин Ангелов

Вихрен: 1.Димитър Пангев, 6.Христо Делев, 3.Мартин Георгиев, 5.Вангел Стоянов, 14.Мариян Панчев, 15.Цветелин Ангелов, 22.Светослав Саватов, 8.Илия Кабалски (87 - 21. Костадин Гърков), 11.Даниел Пехливанов, 10.Антонио Ласков (91 - 20. Петър Михов), 9.Спасимир Германски (53 - 16.Костадин Николаев)
Резерви: 97.Благой Стоянов, 7. Костадин Кафтанов, 19. Илия Длагонски, 17.Ивайло Галаков.
Треньор: Стойко Найденов