Атлетико (Мадрид) разгроми Малмьо с 5:0 и оглави класирането в група "А" на Шампионската лига. Всичките попадения паднаха през второто полувреме.

В 49-ата минута Арда Туран асистира на много активния и тази вечер Коке, който хладнокръвно откри резултата – 1:0. В 52-ата Марио Суарес изскочи сам срещу вратаря на гостите Олсен, който обаче спаси.

В 61-ата минута Марио Манджукич се възползва от асистенция на Коке и преднината на Атлетико стана класическа – 3:0. Секунди по-късно сред голмайсторите се нареди и Антоан Грийзман. В 87-ата минута Диего Годин в типичен стил засече топката след центриране от корнер за 4:0. До края на мача остана време и за резервата Алесио Черчи да се разпише и да фиксира финалното 5:0. Това беше първи гол за италианеца за “дюшекчиите”.

Атлетико е спечелил 19 от последните си 21 мача на "Висенте Калдерон" в евротурнирите.