ЦСКА приключи с участието си в Континенталната купа. Българският шампион записа трета загуба в Група „В“ от турнира, след като отстъпи с 4:5 на холандския Тилбург Траперс, въпреки че започна третата част с два гола аванс.

Алексей Йотов вкара два гола за „червените“ през първата третина, но Крис Хог върна едно попадение за холандците. ЦСКА спечели и втория период с гол на Игор Кайкъл при числено предимство.

Боб Тюнисен намали на 2:4 малко след началото на третата част, но минути по-късно Дмитри Власенков реализира за „червените“. След това обаче Тилбург Траперс вкара три безответни гола. Точни бяха Ник де Руйтер, Дидрик Хагемайер и Иви ван ден Хюгел.

Така ЦСКА приключи участието си в групата с три загуби и финишира на последното четвърто място. Тилбург Траперс финишира с една победа. По-късно днес Фиштаун Пингуинс Бремерхавен и Белфаст Джайънтс играят за определяне на победителя в групата, който ще продължи за третия кръг на Континенталната купа.