„Левски“ претърпя тежка домакинска загуба в четвъртия кръг на Адриатическата лига. Българският шампион отстъпи със 75:93 на Будучност. Това беше трета загуба за „сините“ в турнира, докато тимът от Подгорица спечели всичките си четири мача да момента.

След равностойна първа част срещата беше решена във втората четвърт, когато черногорският отбор натрупа аванс от 14 точки. След това играчите на Будучност само увеличаваха преднината си пред тима на Тити Папазов.

Милян Пупович беше най-резултатен за „Левски“ в мача – 16 точки. Павлин Иванов, бивш играч на отбора от Подгорица, добави 13 точки и 6 асистенции. Павел Иванов добави 11 точки.

Боян Суботич от Будучност стана най-резултатният играч в мача – 18 точки. Суад Сехович добави 17 за успеха на черногорците. Джеймс Рейнълдс се отличи с 14.