Срещата по минути:
3- Генов стреля опасно, но покрай вратата на Стаховяк
10- Шехуди отправи удар с глава, но топката не намери очертанията на вратата на "Ботев"
14- Генов стреля опасно, Стаховяк с мъка избива в корнер
14- topka.jpg ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ!!! Иво Иванов стреля след балонно центриране от корнер, Стаховяк хвана топката, но я изпусна във вратата си - 1:0!
26- Гамаков получи топката в наказателното поле на домакините, стреля силно, но Митрев изби в корнер
29 - topka.jpg ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ!!! Том прониза Адам Стаховяк с много точен удар от дъгата на наказателното поле - 2:0!
38- jalt.jpgСъдията Георги Димитров не отсъжда 100-процентова дузпа за "Ботев" (Пловдив) за игра с ръка на Елтон в накзателното поле. Последва бурен протест от страна на пловдивчани, а реферът показа жълт картон на Пламен Николов
40- jalt.jpgЖълт картон за Том
41- Мачът бе прекъснат за 5 минути заради нахлуване на феновете на "Ботев" (Пловдив). Ултрасите преодоляха загражденията и нападнаха част от стюардите. След намесата на Вили Вуцов положението се успокои, а играта бе подновена.
45- svirkata.jpg Край на първото полувреме, което бе удължено със 7 минути заради прекъсването

49- Вили Вуцов нахлува на терена след фаул на Камен Хаджиев срещу Александър Колев.
58- Малко детенце навлезе на терена, след като бе изпуснато от баща си. В крайна сметка малчуганът се задържа само няколко секудни на тревата
67-topka.jpg ГОЛ ЗА "БОТЕВ" (ПЛОВДИВ)! Чунчуков овладя на гърди и стреля в ъгъла, Митрев не реагира добре и топката влезе в мрежата за 1:2!
79- topka.jpg ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ!!! Владислав Романов бе намерен добре от Генов и технично прехвърли Стаховяк за 3:1!
90+3- Край на мача

ЛОКО (Сф): 1.Божидар Митрев, 6.Александър Бранеков (83-smqna.jpg 77.Йордан Тодоров), 8.Румен Трифонов, 16.Камен Хаджиев, 69.Елтон дос Рейс, 33.Евертон Джилио Томjalt.jpg topka.jpg , 26.Иво Ивановtopka.jpg , 11.Владислав Романовtopka.jpg , 7.Даниел Генов (90-smqna.jpg 23.Александър Манолов), 47.Антонио Ливраменто (72-smqna.jpg 21.Даниел Гаджев), 29.Ламжед Шехуди
Резерви: 84.Валентин Галев, 77.Йордан Тодоров, 21.Даниел Гаджев, 14.Даниел Васев, 23.Александър Манолов, 9.Преслав Йорданов, 88.Петър Димитров
Треньор: Димитър Васев