Торино победи изключително трудно у дома ФК Копенхаген с минималното 1:0 в мач от група "В" на Лига Европа. Успехът за „биковете” дойде в последните секунди, след като Микаел Антонсон спъна в наказателното поле Фабио Куалярела и потърпевшият се разписа от бялата точка. Преди това пропуски за домакините направиха Амаури и Камил Глик. След успеха си Торино събра 4 точки и излезе на второ място в групата. ФК Копенхаген е трети с 3 пункта.

Първото място в групата окупира Брюж след класическия си успех с 3:0 като гост на финландския шампион ХИК Хелзинки. Меркус Хейкинен си вкара автогол още в 19-ата минута, а след почивната Том де Сутер в 70-ата минута и Фелипе Гедос в 78-ата минута оформиха крайния резултат. Така белгийският тим събра 4 точки и излезе начело, а ХИК Хелзинки остава на дъното без точки.