Станислав Манолев остана на резервната скамейка и не взе участие за Динамо (Москва) при инфарктната домакинска победа срещу бившия клуб на българския национал ПСВ Айндховен. В последните секунди на двубоя руският тим стигна до успеха с 1:0 във втория кръг от група „Е” на турнира Лига Европа.

Треньорът на Динамо Станислав Черчесов извърши три смени след почивката, но остави Манолев на скамейката. Нито домакините от Москва, нито „филипсите” успяваха да реализират малкото създадени положения пред двете врати. В края на мача гостите претендираха за дузпа заради фаул на Юри Жирков.

Все пак в третата минута от добавеното време на срещата Динамо успя да изтръгне трите точки. След изпълнение на корнер Кристофър Самба стреля, но вратарят Йерун Зут изби, а Юри Жирков се разписа при добавката.

След успеха си Динамо (Москва) остава лидер в групата с пълен актив от 6 точки. ПСВ Айндховен е втори с 3 пункта.