С настроение тренираха на стадион „Младост” футболистите на Черно море. Симеон Райков, който има пукнато ребро, беше във фитнеса. Почивка е дадена на Георги Божилов, а по индивидуална програма (с физиотерапевта Виктор Бумбалов) се готви Стефан Станчев. В четвъртък момчетата на Никола Спасов ще имат още 1 занимание, след което заминават за Хасково.

Станислав Тодоров е определен за главен съдия на мача Хасково – Черно море в петък от 16 ч., с който ще бъде открит ХІ кръг на А група. Негови помощници са Мартин Димитров и Петър Джугански. Четвърти арбитър на срещата е Ивайло Милков, а събитията зад двете врати ще следят Ангел Баялцалиев и Волен Чинков. Топ реферът на България свири на “моряците” и в първия кръг на този сезон с Берое в Стара Загора, завършил 1:1.