Втора поредна загуба допусна отборът на Лудогорец в младежкия формат на Шампионската лига, след като отстъпи с 0:3 на Реал (Мадрид). Това бе първият сблъсък между двата тима в днешния ден, като в 21:45 часа е голямата битка. 10-кратният европейски клубен шампион и актуален победител в надпреварата излиза на стадион "Васил Левски" срещу шампиона на България.

Разградчани са последни в класирането с две загуби, след като отстъпиха с 0:4 от Ливърпул в дебютния си двубой.

Резултата на стадион "Георги Аспарухов" откри Ардилес Седрес Жосуе в 20-ата минута, след като на втора греда засече дълго центриране отдясно. Двама играчи на Лудогорец се разминаха с топката около дузпата, което позволи на футболиста на Реал (Мадрид) да разстреля Господинов с мощен шут.

Десет по-късно домакините пропуснаха най-добрата си възможност в двубоя. Томас Цвятков излезе очи в очи срещу вратаря Давид Оливерос, но не успя да го преодолее и да възстанови статуквото.

В 53-ата минута преднината на испанския гранд бе удвоена. Карамбол между централните защитници и халфовете позволи на Хосе-Карлос Ласо да поеме топката и с удар по земя отдясно преодоля Господинов за 2:0. Отново Ласо оформи класиката в 90-ата минута, когато бе изведен зад защитата отляво и от малкия пеналт не сбърка за крайното 3:0.

Лудогорец (19) - Реал (М) (19) 0:3
0:1 Ардилес Седрес Жосуе (20), 0:3 Хосе-Карлос Ласо (53, 90)