ЦСКА победи с 2:0 Берое в мач от първенството при дублиращите отбори. Срещата на комплекс "Царско село" се отличи с равностойна и здрава игра между двата отбора, но повечето чисти голови положения от страна на домакините дадоха резултат и те се поздравиха с успеха.

В 3-ата минута центрирана от ъглов удар топка попадна в Радой Божилов, който стреля от границата на наказателното поле, но не намери рамката на вратата. Малко по-късно отново той стреля от далечна дистанция, но над целта. Натискът в началните минути доведе до попадение в 10-ата минута, след като при центриране от ъглов удар най-добре пласиран бе Денис Причиненко, който засече с глава и откри резултата – 1:0.

След точно половин час игра капитанът на ЦСКА Димитър Маймунков пробва късмета си от далечна дистанция, но бе неточен, пращайки топката над напречната греда. Пол Александров засече с крак в 36-ата минута центрирана топка, но бе неточен.

Две минути по-късно авансът за домакините бе удвоен. Добра атака по левия фланг завърши с пас към намиращия на границата на наказателното поле Радой Божилов, който успя да прокара топката през отбраната на Берое, насочвайки я долния десен ъгъл на Михаил Михайлов, останал безпомощен в ситуацията – 2:0.

След победата ЦСКА отлепи от дъното и вече има 12 точки. "Червените" се изкачиха на 9-ото място, докато Берое остава с 14 в актива в средата на таблицата.

ЦСКА U21 – Берое U21 2:0
1:0 Денис Причиненко 10′, 2:0 Радой Божилов 38′

ЦСКА U21: 21. Злати Златев, 25. Сендриньо Мисиджан, 17. Кристиян Супосела, 4. Божидар Чорбаджийски, 24. Васил Попов, 14. Тони Стоичков, 7. Денис Причиненко, 8. Пол Александров, 97. Иван Ангушев (75′ – 13. Сава Савов), 11. Димитър Маймунков (55′ – 5. Марин Петров), 10. Радой Божилов (83′ – 6. Иво Исаев); неизползвани резерви: 1. Слави Петров, 3. Юлиян Чапаев, 23. Красимир Здравков, 22. Антонио Тилев; страши треньор: Иван Атанасов

Берое U21: 1. Михаил Михайлов – 88. Денислав Димитров, 15. Пламен Тенев, 80. Диян Динев, 19. Илия Мунин – 91. Жюлиен Бенков, 4. Пейчо Енчев – 7. Кирил Личев (80′ – 8. Николай Георгиев), 92. Емин Ахмед, 10. Венцислав Иванов (56′ – 77. Никола Грозданов) – 9. Александър Манолов (63 – 17. Даниел Стефанов); неизползвани резерви: 22. Веселин Добрев, 11. Димитър Видев, 5. Борислав Желязков, 6. Ивайло Ангелов; Треньор: Иван Гаджев