Розова долина записа трети пореден домакински успех, след като в мач от 8 кръг на Югоизточната „В“ група се наложи с 6:1 над Сливен.

Срещата започна с гол на гостите, които поведоха в 4-та минута. След един удар на играч на Сливен топката се отби в крака на Боян Нейчев и влезе във вратата на Петрунов. След гола домакините бързо се съвзеха и чрез Иван Колев изравниха в 11-та минута. До края на полувремето Цветан Николов от пряк свободен удар отбеляза гол за 2:1.

Още с началото на втората част Иван Колев се разписа след разбъркване в наказателното поле. 10 минути по-късно Стоичков след подаване на Григор Георгиев отбеляза за 4:1. В 70-ата минута отново Иван Колев оформи своя първи хеттрик за Розова долина. Крайното 6:1 бе оформено от Кристиян Петров в 81-та минута.