Етър победи с впечатляващото 6:0 като гост Ситомир в Никопол в мач от 7 кръг на Северозападната "В" група. Хеттрик за гостите от Велико Търново реализира Димитър Байдаков. Още до почивката Етър вкара пет гола, с което реши изхода на мача. В 6-ата минута Николай Петров даде преднина на "болярите", а две минути след това Тодор Колев вкара за 2:0. След още осем минути Байдаков направи 3:0, а отново той покачи на 4:0 в 27-ата минута. Малко преди края на полувремето защитникът на домакините Пламен Генов извърши груб фаул и главният съдия Симеон Къчовски го изгони. Веднага след това Байдаков оформи хеттрика си, за който му бяха нужни 26 минути, между 16-ата и 42-ата. През втората част Етър вкара само един гол, в 67-ата минута на Николай Николаев.