„Ботев“ (Козлодуй) отстъпи с 3:4 на Видима-Раковски в мач от 6 кръг на Северозападната „В” група. Гостите поведоха с 1:0 чрез Стефан Гинчев още в началото на мача и малко по-късно пропуснаха дузпа. 11-метровият наказателен удар на Георги Стойчев срещна гредата.

До края на първата част за втори жълти картони терена напуснаха Венелин Палански от „Ботев“ и Кирил Фидин от севлиевския тим. Видима-Раковски увеличи аванса си на 2:0 през втората част. Точен беше Альоша Илиев.

Домакините не се предадоха и успяха да стопят преднината на съперника. Радослав Георгиев надбяга защитата и с диагонален шут намали на 1:2, а Людмил Николов от фаул от 25 метра вкара за 2:2.

„Ботев“ остана с 9 души, след като и Мариян Бугов получи втори жълт картон. Тимът от Севлиево се възползва от численото си превъзходство и доведе резултата до 2:4. Точни бяха отново Стефан Гинчев и Альоша Илиев. Резервата Емил Кръстев оформи крайното 3:4.