Като футболна драма се представя снощният двубой от груповата фаза на Шампионската лига между Ливърпул и Лудогорец (2:1) на "Анфилд" от английските медии.

Домакините победиха с късен гол от дузпа на Стивън Джерард, а минути по-рано допуснаха изравняване, което можеше да отнеме ценни две точки от актива им в групата.

Повечето електронни издание на големите медии наблягат на думите "драма" и "екшън" в материалите си за мача.

"...късна дузпа на Джерард донесе победата над храбрия Лудогорец", пише 'Скай Спортс".

"Приказен край на мача, който напомни за многото велики нощи, който "Анфилд" помни", коментират от "Би Би Си".

"Какво очаквахте? Ливърпул се завърна в Шампионската лига по единствения начин, който знае - с драма, трилър и екшън", допълва местният "Ливърпул Ехо".

Като цяло медиите на Острова се обединяват около мнението, че Лудогорец е играл добре и е създал големи проблеми на именития си съперник в едва първия си мач в Шампионската лига. Ливърпул пък трябва да благодари на късмета, който го е споходил в последните минути на мача, допълват изданията в Англия.

Всичко за Шампионската лига - състави, групи, резултати и класирания, новини и статистика можете да намерите ТУК!
Изминалите и предстоящите мачове в Шампионската лига, както и историята на досегашните надпревари можете да намерите ТУК!