Дузпа в 93-ата минута помогна на Ливърпул за победата с 2:1 над Лудогорец в първия мач от груповата фаза в тазгодишното издание на Шампионската лига.

Голът дойде минути след изравняването на резултата от българския тим, а в грешник се превърна дебютантът за разградчани Милан Борян, оставил отлични впечатления с играта си до момента.

Ситуацията за наказателния удар бе определена като спорна от мнозина специалисти, докато за други - нарушение има и то е 100%-ово. Всичко се разви на метър пред погледа на асистент рефера зад вратата на Лудогорец, който трябва най-точно да е видял положението.

Вижте повторенията и преценете сами помогна ли съдията на домакините на "Анфилд"? Има ли контакт между Борян и Манкийо? Играе ли вратарят с топката?

Всичко за Шампионската лига - състави, групи, резултати и класирания, новини и статистика можете да намерите ТУК!
Изминалите и предстоящите мачове в Шампионската лига, както и историята на досегашните надпревари можете да намерите ТУК!