Лудогорец се радва на впечатляваща подкрепа при тежката визита на Ливърпул в първия си мач от груповата фаза на Шампионската лига. Срещата на "Анфилд" стартира в 21:45 часа, а през цялото първо полувреме по-често се чуваха скандиранията на българите, отколкото на англичаните.

Още от началните минути от трибуните на митичния стадион започна да ехти "Лудогорец, Лудогорец!", "Българи, юнаци!", както и "Победа и пак победа, ние пеем само за победа!". До почивката на няколко пъти се чуха и мощните възгласи на българската агитка, която скандира и името на любимеца си Козмин Моци - героят от мача със Стяуа, който се изяви блестящо като вратар при дузпите и класира Лудогорец в груповата фаза на Шампионската лига.

Всичко за Шампионската лига - състави, групи, резултати и класирания, новини и статистика можете да намерите ТУК!

Изминалите и предстоящите мачове в Шампионската лига, както и историята на досегашните надпревари можете да намерите ТУК!